Најдобрата стартап компанија во Европа почнува со работа во Скопје – еве каде да аплицирате


20130522-nordeusСрпската компанија Nordeus, автор на една од најдобрите игри на Фејсбук, Top Eleven (фудбалски менаџер), која има над 10 милиони активни играчи отвара канцеларии во Скопје.

За почеток ќе бидат вработени 20 лица со тенденција за зголемување на тимот.

Од денес официјално можете да аплицирате за работа во Нордеус Македонија на следниов линк nordeus.mk/jobs.

Факултети

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1