Наполнија 2 години – водителот Ненад Ѓоргиевски го прослави роденденот на близнаците


Популарниот македонски водител Ненад Ѓеоргиевски на својот Инстаграм профил објави фотографија од вториот роденден на своите деца, близнаците Иво и Љупка.

Роденденот го прославиле со хартиена торта, во градинка, како што сега е тренд, а потоа забавата продолжила за семејството и пријателите.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1