Нашле глушец во наполитанки (Фото)


Во продавница на Univerexport на рафтот каде се изложени рефус наполитанките на кило едно глувче си направило дом. Фотографирано е од еден купец а фотографијата е поставена на фејсбук страницата на организациите ,, заштита на потрошувачите на Србија,, ,,NOPS,, И Здружението на потрошувачи на Војводина.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1