Наставничка претепана пред децата – ја тепала сопругата на нејзиниот швалер (Видео)


Жестока тепачка ги вознемири учениците од едно одделение во Мексико.

Нивната млада наставничка била физички нападната од сопругата на својот љубовник.nastavnicka-tepana

Бесната изневерена жена влегла среде училишен час, ја турнала наставничката на земја и “крвнички“ ја претепала.

Светските медиуми излегоа со остра осуда за нападот, особено затоа што истиот се случил пред очите на мали деца.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1