Нема да ви се верува: Дали е можно крадците вака пред очи да им киднаа на полицајците?


Нема да ви се верува -Дали е можно дека крадците вака пред очи им киднаа на полицајицте?

policija 343

За видеото се тврди дека е снимено од случаен минувач кој се затекнал пред банката во центарот на Лос Анџелес во моментот додека била ограбувана од маскирана и вооружена група. Полициските автомобили веднап пристигнале на местото но крадците избегале – КАКО – НЕМА ДА ВИ СЕ ВЕРУВА !!!!

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1