НЛО над Скопје?


Порталот ,,За се,, објави видео снимка која ја снимиле млади на небото над Скопје. Дали е или не е неидентификуван летачки објект? Погледнете го видеото, и слушнете го нивниот меѓусебен разговор.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1