Нова апликација – измерете ја машкоста на момчето според висина (Видео)


0118-300x336

Нова апликација за мобилен телефон им овозможува на сите посебно на жените да ја измерат машкоста на момчето пред да мора лично да се уверат во тоа.

И тоа апликацијата велт се темели само на научни показатели и тоа според висината, дебелината или должината на прстите 🙂

Лекарот од Торонто Крис Калиган ја направил апликацијата “Predicktor” сепак тој тврди дека целта на апликацијата е забава бидејќи не е важно колкаво ви е пенкалото туку како го пишувате своето име.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1