Нови детали за самоубиството на медицинската сестра, сопруга на познатиот пејач


Триесет и седумгодишна жена попладнево во Скопје го загуби животот откако се фрлила од зградата во која била вработена.

Според информациите од полицијата, немилиот настан се случил околу 12.30 часот кога скопјанката скокнала од шестиот кат и починала на самото место.policiska-lenta

-Како што се дознава таа претходно се заклучила во тоалетот од каде насилно ја пробила вратата до терасата од каде што си го одзела животот.

Станува збор за сопруга на познат македонски пејач, со кого биле во брак 13 години.

Сопругата на Панки се заклучила во просторија пред да се самоубие

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1