Обама се бори со мува, Меркел со папагали – а Буш има друга мака (Фото/Видео)


На Обама слета мува, и тоа богами големка. Додека Претседателот на Америка зборуваше, мувата си застана точно на средина на неговото чело.

obama muva

А Ангела Меркел пак преживеа инвазија на папагали кои беа секаде околу неа. Се пентареа по главата, и ја разбушавија фризурата.

merkel papagal

Буш пак имаше поинакво искуство. Мисирката тргна по неговите гениталии

bus misirka

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1