Од криминалец стана пејач – Кристијан Голубовиќ сними песна (Видео)


Српскиот славен криминалец Кристијан Голубовиќ реши да стане рапер. Заедно со раперот Дениро ја снимија нумерата „Живеам како шеф“. Само неколку часа по објавувањето на тизерот, спотот веќе има10.000 прегледи на Јутјуб и секако е едно од најкоментираните видеа.

kristijan golubovic

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1