Одмазда: И го одгризала прстот на љубовницата на мажот


Жолчна кавга во Италија завршила со морничава сцена кога сопругата на еден бизнисен од Неапол и го одгризнала прстот на неговата љубовница.tepacka1-1-

Според пишување на италијанскиот печат, одмаздничкиот напад се случил кога во една од тесните улички на Неапол, сопругата ја нападнала љубовницата на сопругот, која воедно е и нејзина роднина.

Двете жени физички се пресметале, а сите обиди на случајните минувачи да ги раздвојат останале безуспешни. Кога во еден момент љубовницата го вперила прстот во својата соперничка, другата жена и го одгризнала и и го откинала прстот. Повредената жена била превезена во болница каде прстот и бил пришиен.

Видеото од целиот настан може да го проследите на следниот линк.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1