Охриѓанец умрел додека се коцкал во касино


Синоќа околу 22.50 часот во полициска станица во Струга вработена во казино ,,Слот“ во Струга, пријавила дека Ј.М.(54) од Охрид, играјќи на еден од апаратите наеднаш паднал на подот во безсознание, информира Министерството за внатрешни работи.

Истиот со возило на итна помош е пренесен во медицинскиот центар во Струга каде што е констатирана смрт без траги на насилство. kazino

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1