Откорнато дрво сплеска автомобил во Тафталиџе ФОТО


Силен ветар и поројен дожд попладнево повторно го зафати Скопје.

Во населбата Тафталиџе поточно кон Карпош 3 , откорнато дрво уништи автомовил.

ФОТО: Фејсбук група Ѕид на сообраќајниот срам

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1