Откриен идентитетот на мажот со кој Цеца ужива на Тајланд


Цеца деновиве ужива на Тајланд на островот Кох Самуи, познат по убавите плажи и луксузните хотели. Таа ја заскокотка фантазијата на фановите кога објави фотографија со мистериозен маж.2ceca.jpg500

Меѓутоа идентитетот на нејзиниот сопатник сега е откриен и многумина ќе се разочараат кога ќе дознаат дека не се работи за нова љубов на фолк дивата туку за нејзиниот најдобар пријател Сретен Радовиќ. Подоцна на патувањето им се придружи и фотографот Милош Надаждин со кого Цеца ќе сними спот за уште една песна од последниот албум.

За нејзината шминка ќе се погрижи стилист од Банкок, а оттаму ќе допатува и згоден манекен кој ќе ја придружува во спотот.

Цеца е сместена во бунгалови на самата плажа и секоја вечер ужива во спектакуларниот залез на сонцето.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1