Откриена голема тајна за монструмот кој ја уби Тијана


Убиецот на Тијана Јуриќ, малото девојче од Србија, во голема тајност бил префрлен од затворот каде лежел во казнено-поправниот завод во Белград.tijana zatvor
Не е оставена ни најјмала можност да дојде во контакт со другите осуденици. Седи сам во ќелија и смее да излезе само навечер и да прошета во дворот додека нема никој.
За потсетување, Драган Ѓуриќ ја претепа, силуваше, задава и закопа малата Тијана по која трагаше целата Србија. За делото доби 40 години затвор.
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1