Ова е поранешната жена на Аркан- Цеца беснеела од љубомора


Пред Цеца Аркан многу ја сакал Наталија Мартиновиќ. Пријателите на Аркан тврдат дека тој искрено ја сакал само Наталија и дека е нејасно како во неговото срце успеала да влезе пејачката Светлана.

Со неа Аркан бил во брак 13 години и имал три деца, а Наталија сега живее во САД.CECA ARKAN

– Живеат многу тешко, се мачат. Наталија работи како бебиситерка и е многу болна. Близнаците и Милена завршија факултети и сега работат по две работи да можат да преживеат-вели близок човек на Аркан кој долги години ги водел неговите фирми.

Цеца долго време била љубоморна на Наталија.Таа пак штом дознала дека Аркан има врска со пејачката ги спакувала куферите и заминала за Грција. По смртта на Акркан дефинитивно се преселила во САД.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1