Ова е станот кој ќе се доделува во наградната игра со фискални сметки (Фото)


Ова е станот од 52 метри квадратни, сместен во населбата Аеродром кој утре ќе биде доделен на најсреќниот собирач на фискални сметки, наградна игра за која има огромен интерес.

Фото – Прес24

adsdp-3mb-0203

q3_0

q4

q6

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1