Ова мора да се види: Чекори по замрзнато езеро – а доле се гледа секое камче (Видео)


Двајца среќни планинари деновиве имаа единствена можност да прошетаат по кристално јасното замрзнато езеро во Словачка.

Screenshot_9

 

Погледнете како изгледа ова неповторливо уживање…

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1