Оваа жена ги има најголемите гради на светот (ВИДЕО/ФОТО)


Американската Челси Чармс е сопственичка на најголемите гради на светот. 38-годишната девојка од Минестота за да ја добие оваа абнормална тежина на градите подлегнала на хируршка интервенција, која е забранета во повеќето земји во светот.

Дојките на Челси се тешки 24 килограми, односно секоја тежи по 12 килограми. Таа е висока 157 сантиметри, а обемот на нејзините гради е дури 165 сантиметри.

1gradi500gradi500

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1