Со електро шокови ја принудувал сопругата на проституција!


Еден Авганистанец со електро шокови ја принудувал својата втора сопруга на проституција, со цел да „да ги врати парите што тој ги платил за да ја купи“.

 

ONline sexКако што соопшти полицијата во провинцијата Баглан, каде се случил овој бизарен настан, во малтреирањето на 22-годишната Рика на Авганистанецот, Абдул Матин му помагала неговата прва сопруга.

Настанот бил откриен, откако соседите на полицијата и го пријавиле малтретирањето на девојката.

Согласно авганистанските обичаи, Матин ја купил Рика пред три години за сума од 40.000 авгани (околу 800 амрикански долари).

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1