Падна Facebook


Најпопуларната социјална мрежа Facebook од пред неколку минути не е во функција. Во обид да се пријавите на Вашиот профил, се појавува дека има грешка и дека за скоро проблемот ќе биде отстранет.

Screenshot_62

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1