Паника во Тетово: „Ќерка ми е исчезната 5 дена“


Мајка од Тетово вчера пријавила дека нејзината ќерка е исчезната.

44-годишната С.Б. пријавила дека на 12.08.2015 година од домот во непознат правец се оддалечила нејзината ќерка.

Станува збор за малолетно девојче кое има 14 години. Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Missing-Person isceznata

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1