ПАНИКА ВО ЗООЛОШКА ГРАДИНА: Горила му се нафрли на девојче (ВИДЕО)


Моментот кога големиот горила мажјак се затрчал кон посетителите во зоолошката во Небраска, снимен е и објавен е на Интернет. За помалку од два дена ова видео станало хит на социјалните мрежи.gorila

Ова девојче ги снимало горилите  во Henry Doorley зоолошката градина во Омаха. Но се случи нешто неочекувано,  кога огромен мажјак горила се затрчува кон девојчето и удира во стаклото толку силно што стаклото пукнало.

Погледнете го видеото кое трае само 20 секунди …

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1