Пензионери си направија журка во ЈСП (Видео)


raspean-dedoПред некој ден пензионерите имаа тепачка во ЈСП во која “летаа компири“ Овојпат е нешто сосема поинкау.

Еден дедо во костимче ги развесели сите што беа во автобусот. Си запеа на цел глас и ги разигра и младите во автобусот.

Погледнете.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1