Пијан Босанец се бања во надојдените води од поплавите по циклонот Бранко (Видео)


Screenshot_18Циклонит Бранко донесе поплави и во Босна и Херцеговина, но очигледно дека на накои луѓе надојдената вода баш и не им сметаше. Напротив.

Овој жител на Кнежица очигледно ужива во надојдените вода на реката Тавија.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1