Пластичен хирург од Париз ќе ги советува Македонките за пчастични операции


На ЈЗУ Клиника за пластична и реконструктивна хирургија – Клинички кампус „Мајка Тереза“ – Скопје, во период од 15.09.2014 год. до 19.09.2014 год. ќе престојува и работи др. Ерик Дунет специјалист пластичен хирург од Париз, Франција.operacija

Во тој временски период пациентите од нашата држава ќе имаат можност за консултации од областа на реконструкција на дојка и естетска хирургија.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1