Платен убиец се рекламирал преку оглас – ќе „скинам“ кого сакате за 10.000 евра


oglas ubiecНа една веб страна за огласување во Босна се појавил оглас на наводно платен убиец, во кој стои дека е подготвен на се за 10.000 конвертибилни марки „по глава”.

На страната, која притоа не е наведена, се гледал маж, наводно од Витез, кој држи пиштол во устата.

Огласот имал повеќе од 12.000 прегледи, пред да биде избришан поради непримерната содржина.

Точка

356508_oglas-01_ff

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1