Плука крв додека истеруваат ѓавол од нејзе – Стравично видео


Вознемирувачка видео снимка од истерување на ѓавол прикажува жена која се бори со зол дух кој ја запоседнал, а додека се обидува да ја поврати контролата над своето тело таа вреска и плука крв!egzorcizam-620x350-50990
Никој со сигурност не може да каже каде е снимено ова видео на егзорцизам, но како што се наведува, се работи за Латинска Америка.
Ова видео е само уште една потврда дека во Јужна Америка во последно време се повеќе постојат случаи на егзорцизам.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1