По 20 години врска Петар Грашо и Данијела Мартиновиќ конечно прават свадба


По цели дваесет години врска, познатата хрватска пејачка Даниела Мартиновиќ и пејачот Петар Грашо, ќе стапнат на лудиот камен.

Двајцата пејачи во изјава за Ин Maгазин“„ кажале дека конечно решиле да ја озаконат својата љубов, иако не сакале да откријат детали.petar-graso-daniela

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1