Почина членот на Државната комисија за жалби по јавни набавки, Ирена Шумкоски


По кратко боледување, вчера на 35 годишна возраст почина Ирена Шумкоски, член на Државната комисија за жалби по јавни набавки.

Ирена Шукоски е родена 1984 година, а член е на Дражавна комисија за жалби по јавни набавки од ноември 2018 година. Државната комисија изразува длабоко сочувство до семејството

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1