Почина маж кај Олимписки базен во Скопје


На 13.04.2019-та во 15:00 часот од страна на Итна медицинска помош во МВР е пријавено е дека на бул.“Кочо Рацин“ од Југодрво према Т.Ц.Веро Џамбо има починато лице.

Станува збор за К. Т. роден во 1959-та година.

Тој додека се движел пешки по булеварот му се слошило и паднал.

Од страна на лекар констатирана е смрт без траги на насилство.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1