Почина затвореник на скопските клиники


Во Клинички Центар „Мајка Тереза“, вчера во 10:14 часот поточно на Клиниката за Неврологија, починало осуденото лице С.С. По наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот е предадено на обдукција.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1