Погледнете како изгледа кога змија преживува срцев удар!


Оваа неверојатна снимка покажува дека нешто не е во ред со змијата, а претпоставуваме дека има некој вид срцев удар, како што коментираат многумина на интернет.zmija-srcev-udar

Погледнете го видеото:

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1