Порано сите бегале од неа – а сеа сите сакаат да ја женат (Видео)


По комплетната преобразба, дури 70% од мажите изјавиле дека со задовоство со неа би се впуштиле во авантура.

ruznaЛиверпулската панкерка Мел минатата година се пријавила во популарното британско шоу „Snog Marry Avoid?“ со желба да го промени имиџот, па стана пријатно изненадување после преобразбата.

Имено, без мака ја претворила во слатка девојка, толку неодолива што дури 30% од испитаните мажи веднаш со неа посакале брак, додека преостанатите рекле дека со задоволство со неа би се впуштиле во романтична авантура.

И самата Мел признала дека никогаш не се чувствувала толку секси, дека тоа е голема промена во однос на стариот имиџ.

Погледнете ја нејзината преобразба…

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1