Потребна е крв за повредените полицајци


Потребна е крв за ранетите припадници на безбедносните сили. Во моментот најголема е потребата на нулта крва група. Се повикуваат сите кои се во можност да помогнат да се јават за донирање на крв, јавува Република

Screenshot_150

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1