Познатите македонски дами некогаш и сега!


Веројатно, многупати досега сте се запрашале како изгледале познатите кога биле деца. Колку се променети оттогаш до денес во однос на физичкиот изглед и што е она што го одбележало нивното детство?
Дали бојата на коса им е иста, како се облекувале некогаш, дали уште од мали покажувале афинитети кон она што го работат денес?
Миа Костова, Маја Ристеска, Тијана Дапчевиќ, Сања Барби се дел од познатите дами кои ќе видите како изгледале некогаш, а какви се сега…

Миа Костова
Водителката Миа Костова како мала најмногу сакала да ја слуша приказната за Црвенкапа.poznatite-makedonski-dami-nekogash-i-sega-177461

 

Тијана Дапчевиќ
Модерна уште од мали нозе.

Screenshot_59

Сања Барби
Отсекогаш сакала да биде пејачка, микрофонот и бил омилена играчка.Screenshot_60

 

Маја Ристеска
Насмевка вредна милион долари.Screenshot_61

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1