Предновогодишно “фрчат“ илјадарки – македонските пејачи од глава до пети со бакшиш (Фото)


Фолкерката Сања Барби и поп пејачот Јоце Панов се чини дека се магнет за бакшиш. Дека знаат како на расположените гости да им ги извадат парите од џебот докажува и фотографијата  на која се гледаат двајцата пејачи накитени со илјадарки како новогодишна елка.

Фото - Фејсбук

Фото – Фејсбук

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1