Прегазен пешак во Ново Лисиче


Пред малку е прегазен пешак во скопската населба Ново Лисиче, дознава „Сител“

Според очевидците, пешакот е тешко повреден, на местото на несреќата веднаш пристигнала Брзата помош.

Наскро повеќе детали.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1