Принцезата Дајана убиена зошто знаела страшни работи за кралското семејство


Дејвид Ајк, спортски новинар, и самопрогласен син на Бог, во своите бестселери, тврди дека Виндзори рептили, од вселената, се испратени да завладеат со Земјата.

„Во ноќта им светат очите, и еднаш годишно ја менуваат кожата. Со оглед дека сите патат од порфирија, секое утри пијат крв од мали бели бебенца“, пишува Ајк.dajana

Тоа истовремено е и неговото објаснување на убавата и негувана кожа на војвотката Кејт по второто породување.

„Кој изгледа така убаво по пораѓање? Само лицата кои ја преслекуваат кожата и пијат крв“, пишува Ајк.

Уверен е дека главното „хоби“ на британското кралско семејство е пефофилијата и некрофилијата, а најмногу сакат да киднапираат мали домородчиња од Канада и САД, а потоа и да ги злоставуваат. Тој смета дека уште од ерата на прадедото на кралицата Елизабета сите тела на малечките биле закопани во дворецот Балморал во Шкотска. На нив не им е странско ниту сатанизмот.

За Дајана смета дека загинала затоа што како обичен смртник се омажила и влегла во семејството на наказикои не сакала да им попушти. Окултните ритуали се припишуваат на кралскиот долг животен век, како и изгледот кој речиси и не се менува.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1