Принцот Вилијам и Кејт очекуваат близнаци?


Кејт Мидлтон и принцот Вилијам станаа родители минатото лето, а изгледа дека војвотката од Кембриџ после осум месеци повторно е бремена и наводно чека близнаци

kejtСпоред пишувањата на странските медиуми, не само што светот ќе добие уште едно кралско бебе, туку ќе бидат две одеднаш, бидејќи Кејт чека близнаци.

– Таа и Вилијам се обидуваат да добијат бебе уште од јануари. Вилијам ѝ рекол на кралицата дека би сакал да има барем две ќерки бидејќи во неговото семејство сите се момчиња, па сака некоја рамнотежа- рекол извор близок на Кејт и на Вилијам.

Сите очекуваа дека тие ќе почекаат една година од раѓањето на Џорџ пред да се обидат со ново бебе, но Кејт се чувствува толку добро, така што за тоа нема потреба, додал изворот и вели дека Кејт и Вилијам отворено признаваат дека сакаат барем три деца.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1