Пронајден човек без глава со врзани раце, полицијата тврди дека се самоубил!?


House_1

Како е можно со врзани раце да си ја пресече главата? Полицијата во американскиот град Тулса излезе со токму такво соопштение – дека човекот најден во гаража со врзани раце и пресечена глава, се самоубил!

Во соопштението издадено од локалната полиција стои дека причина за смртта е самоубиство – јави локалното радио КРМГ. Полицијата била повикана од сопругата, кога таа го нашла својот маж со врзани раце и нозе и пресечена глава во гаражата.

Повеќе детали од тоа дека се работи за самоубиство, полицијата не наведува.

Повеќе прочитајте тука! / извор Krmg.com

Kanal5

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1