Пронајден мртов маж во тоалетот во ГТЦ


Мртов маж попладнево околу 18 часот бил пронајден во толаетот на скопскиот Градски трговски центар.

gtc trgovskiВо Брза помош било пријавено дека се уште неидентификуван маж, лажи мртов во толаетот на трговскиот. Екипа на Брзата помош веднаш пристигнала на местото, но можела само да констатира смрт, јавува Сител.

Според првичните и се уште неофицијални информации, на телото на починатиот маж, немало траги на насилство. Од полицијата и официјално го потврдуваат случајот но не откриваат повеќе детали. Нема информации ниту за идентитетот, ниту пак за неговата возраст.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1