Пронајдени исчезнатите две сестри и братот


Полицијата ги пронајде трите изчезнати деца откако нивниот татко пријавил дека на 5-ти месецов околу 8 часот наутро се одалечиле од дома.

Тројцата малолетници, братот М.И.(17) и двете сестри В.И.(16) и 14 годишно девојче се пронајдени.

policija sredna

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1