Пронајдени тела на две девојчиња и маж во куќа – Соседите слушнале расправија, а полицијата…


Тела на две деца и еден возрасен човек се пронајдени во куќа во Британија.

Случајот во полиција бил пријавен од стана на маж и жена кои биле вознемирени.google-streetb-n-g-620x350-85679

Жената била повредена и веднаш била пренесена во болница, а полицијата во куќата пронашла тела на две деца и еден возрасен.

Се уште не се знае причината за смртта, но детективите веруваат дека никој надвор од домот не е поврзан со инцидентот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1