Пронајдено 27 годишно мртво момче на улица


Дваесет и седумгодишен прилепчанец е пронајден мртов на улица синоќа околу 20,50 часот.

Полицијата денеска соопшти дека 27-годишниот Ј.Р е пронајден на улицата „Бистра планина“ во Прилеп.

Извршен е увид на местото, а по наредба на јавен обвинител над телото на починатиот ќе биде извршена обдукција.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1