Проститутка почина при секс маратон со тројца клиенти


Розалин не успеала да ја заврши последната сеанса во мотелот. Проститутката од Нигерија починала под мистериозни околности, по секс маратон со тројца различни клиенти, соопшти “Metro”. Жената е позната само како Розелин. Таа не успеала да ја заврши сеансата со третиот клиент, поради напрегање.naspros28

Потоа било утврдено дека е мртва. Мажот е уапсен под сомнение дека ја убил жената. Инцидентот се случил во мотел во државата Енугу.

Осомничениот Икечукву Ог изјавил пред полицијата дека починатата го поканила во нејзината соба за нивната интимна сеанса. Во еден момент таа се пожалила дека е премногу уморна и дека сеансата не може да ја заврши. Тој вели дека нема поим што ја убило. Во моментов се води истрага за случајот

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1