Работа во две смени: Преку ден шефица во банка, а преку ноќ проститутка (ФОТО)


Голем секс скандал ја тресе Централната банка на Холандија, откако е откриено дека една од шефиците по работното време работи како проститутка за перверзни клиенти.bank1

 

Имено, атрактивната русокоса шефица Кончита ван дер Вал се „специјализирала“ за најперверзните клиенти и во изминатите шест години заработувала и по 10.000 евра неделно.

На огласот на интернет 46 годишната шефица напишале дека „е родена Холанѓанка, секси природна русокоса, нимфоманка/ проститутка од висока класа“, која бара клиенти за најлуди фантазии.seks prostitutka

 

Во следниот оглас таа навела дека работи баш се „што поперверзно тоа подобро“ а имала и богата понуда: користи камшик, лисици и останати секси играчки.

Сторијата за 46 годишната Кончита ја објавил холандскиот магазин „ Quote”, по што Централната бенка веднаш и врачила отказ.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1