Редовно добивала мензис, стомакот и бил рамен – родила здраво дете, а не знаела дека е бремена


За оваа девојка никогаш не би помислиле дека е во 7-от месец од бременоста.

Неколку недели по оваа интересна случка, Софи и нејзиниот син Томас уживаат еден со друг.

majka ne znaela

 

Таа вели дека иако било сосема неочекувано, ужива во мајчинството и вели дека за ништо на светот не би го сменила фактот што станала мајка.

Софи Олдриџ уживала во животот и никогаш не ни помислила дека можеби е бремена. Таа редовно имала менструални циклуси, а верувале или не, стомакот воопшто не и пораснал во текот на бременоста.

Но кога еден ден почувствувала силни билки во стомакот, следел вистински шок. На пат кон болницата родила здраво машко бебе.

majka ne znaela2

 

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1