Резултати во Живо – Изедначена трка – Обама или Ромни (Видео)


Следете ги во живо изборните резултати од претседателските избори во Америка. Обама или Ромни? засега е речиси изедначена трка – неизвесност.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1