Ронадло доби ќерка – фудбалерот пресреќен


Медиумите водат трка кој прв да ја објави радосната вест дека најдобриот фудбалер Кристијано Роналдо стана повторно татко.

Алена Мартина само што се роди. Алена и Гео се супер. Сите сме многу среќни, напиша Роналдо пред неколку минути на Фејсбук, споделувајќи и фотографија од болничкиот кревет.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1